فلاش تانک اتوماتیک توکار وال هنگ

فلاش تانک وال هنگ توکار

فلاش تانک اتوماتیک وال هنگ برای کاسه های فرنگی طراحی شده و با کاسه های وال هنگ یا وال فیس استفاده میگردد. به این منظور همراه بدنه فلاشتانک یک شاسی  استراکچر با قابلیت تحمل وزن تا ۴۰۰ کیلوگرم ارائه میشود که همراه فلاش تانک زیر کاشی کاری نصب شده و کاسه و فلاش تانک روی آن نصب میگردد.

فلاش تانک اتوماتیک محصول “شرکت فلاش تانک ایران” مدل کلاسیک توکار به جهت نصب در ضخامت دیوار و برای کاسه توالت های “فرنگی” طراحی شده‌است.

این محصول توکار بوده و پیش از کاشی کاری نصب میگردد به طوری که پس از کاشی کاری تنها پنل و شاسی های آن قابل رویت خواهد بود.

این محصول توسط گروه تولیدی مازیکام به مکانیزم اتوماتیک ( چشمی ) مجهز شده و بدون هیچگونه دخالت دست عمل خواهد کرد( عملکرد دستی نیز برای مواقع قطع برق در دسترس است ).

مشخصات فنی

تولید‌کننده فلاش تانکفلاش تانک ایران
اتوماتیک شده توسطمازیکام
عرض 
طول 
ارتفاع 
ظرفیت۲ تا ۸ لیتر
سیستم اتوماتیک کننده FLX یا FLQ یا FAM
امکاناتچراغ نشانگر پشت درب، تخلیه آب دوگانه،  
تخلیه دو زمانه در حالت دستی، به حداقل رسیدن امکان تخریب عمدی به دلیل قرار گیری در ضخامت دیوار

توضیحات

این محصول توکار بوده و پیش از کاشی کاری نصب میگردد به طوری که پس از کاشی کاری تنها پنل و شاسی های آن قابل رویت خواهد بود.

این فلاش تانک اتوماتیک با طراحی مدل GEBERIT UP720 سوئیس بدنه ای از جنس High resistance BL Polyethylene دارد و همراه آن یک لوله خرطومی فشار قوی و افزایشی است. با توجه به اینکه این فلاش تانک در ضخامت دیوار قرار میگیرد، مجهز به کاور سه لایه ضد تعریق و عایق صدا است و نسبت به نصب در هر قسمت سرویس بهداشتی نیز منعطف است.

 فلاش تانک اتوماتیک توکار بی‌شک بهترین انتخاب توکار برای اماکنی است که به زیبایی اهمیت بسیار میدهند. 

کاسه توالت فرنگی وال هنگ یا وال فیس چه تفاوتی با کاسه توالت فرنگی معمولی دارد؟

کاسه توالت فرنگی های وال‌فیس و وال‌هنگ کاسه های بدون مخزن هستند که متصل به دیوار نصب میشوند و مخزن آنها (فلاشتانک وال هنگ) در ضخامت دیوار نصب میشود. این کاسه ها بسته به محل تخلیه آنها (دیوار یا کف) به دو دسته وال فیس و وال هنگ تقسیم میشوند.

کاسه وال هنگ

کاسه توالت فرنگی که تخلیه از دیوار است و پس از نصب با زمین فاصله دارد وال هنگ نامیده میشود.

کاسه وال فیس

کاسه توالت فرنگی که تخلیه از زمین است و پس از نصب روی زمین قرار میگیرد وال فیس نامیده میشود.

 

گالری تصویر

خدمات پیش از فروش بخواهید!

کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مازیکام بهره مند شوید.