فلاش تانک اتوماتیک چشمی مازیکام مدل اسلیم

سه طرح فلاشتانک اسلیم

این فلاش تانک محصول “شرکت فلاش تانک ایران” با بهره گیری از طراحی ظریف و شکیل دارای ظاهری مدرن و زیبا و مورد پسند اغلب مصرف کنندگان است.

فلاش تانک اتوماتیک مدل اسلیم در ۵ طرح ساده، قاصدک، ابر و باد، ترام و ترام سیاه عرضه شده است.

این محصول توسط گروه تولیدی مازیکام به مکانیزم اتوماتیک ( چشمی ) مجهز شده و بدون هیچگونه دخالت دست عمل خواهد کرد( عملکرد دستی نیز برای مواقع قطع برق در دسترس است ). 

با توجه به طرح‌های متنوع و زیبای آن برای اماکنی که به “زیبایی” اهمیت میدهند، گزینه بسیار مناسبی به عنوان یک فلاش تانک روکار است.

فلاش تانک اسلیم طرح ابر و باد

مشخصات فنی

تولیدکننده فلاش تانکفلاش تانک ایران
اتوماتیک شده توسطمازیکام
عرض۶٫۵ سانتیمتر
طول۴۱ سانتیمتر
ارتفاع۴۲ سانتیمتر
ظرفیت۳ تا ۶ لیتر قابل تنظیم
سیستم اتوماتیک کنندهFLX یا FLQ یا FAM
امکاناتچراغ نشانگر پشت درب، تخلیه آب دوگانه، قابلیت نصب در تراز ارتفاع پایین، تخلیه دو زمانه در حالت دستی

توضیحات

فلاش تانک اسلیم هم مانند دیگر فلاش تانک های اتوماتیک شده توسط مازیکام دارای تخلیه آب اتوماتیک دو زمانه است که به طور خودکار با توجه به مدت استفاده شخص از سرویس میزان آب کم یا زیاد را تخلیه خواهد کرد.

در تمامی فلاش تانک های اتوماتیک چشمی مازیکام میزان تخلیه آب کم قابل تنظیم و میزان تخلیه زیاد آب برابر با کل حجم آب مخزن فلاش تانک است.

مزیت دیگر این فلاش تانک قابلیت آبگیری آن از هر چهار طرف است. همچنین چون برای سرویس های ایرانی طراحی شده قابلیت نصب در تراز ارتفاعی بسیار پایین تر از حد معمول را دارد.

فلاش تانک اتوماتیک چشمی مدل اسلیم به فلوتر یونیورسال کاملا بیصدا مجهز و دارای استاندارد EN14055 است.

این مدل هم مانند بقیه مدل هایی که فلاش تانک آنها محصول فلاش تانک ایران است دارای ۱۰ سال گارانتی و خدمات پس از فروش فلاش تانک ایران در رابطه با فلاش تانک و باقی متعلقات آن و همچنین ۲ سال گارانتی مازیکام در رابطه با سیستم اتوماتیک کننده و قطعات الکترونیکی است.

فلاش تانک اسلیم طرح ترام

گالری تصویر

خدمات پیش از فروش بخواهید!

کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مازیکام بهره مند شوید.