فلاش تانک اتوماتیک توکار کلاسیک

فلاش تانک توکار کلاسیک

فلاش تانک محصول “شرکت فلاش تانک ایران” مدل کلاسیک توکار به جهت نصب در ضخامت دیوار و برای کاسه توالت های “شرقی (ایرانی)” طراحی شده‌است.

فلاش تانک اتوماتیک کلاسیک توسط گروه تولیدی مازیکام به مکانیزم اتوماتیک ( چشمی ) مجهز شده و بدون هیچگونه دخالت دست عمل خواهد کرد( عملکرد دستی نیز برای مواقع قطع برق در دسترس است ).

مشخصات فنی

تولید‌کننده فلاش تانکفلاش تانک ایران
اتوماتیک شده توسطمازیکام
عرض۵۱٫۵ سانتیمتر
طول۸ سانتیمتر (با محافظ)
ارتفاع۶۹ سانتیمتر
ظرفیت۲ تا ۸ لیتر 
سیستم اتوماتیک کنندهFLX یا FLQ یا FAM
امکاناتچراغ نشانگر پشت درب، تخلیه آب دوگانه، 
تخلیه دو زمانه در حالت دستی، به حداقل رسیدن امکان تخریب عمدی به دلیل قرار گیری در ضخامت دیوار

توضیحات

فلاش تانک اتوماتیک چشمی توکار کلاسیک هم مانند بقیه مدل‌های تولید شده توسط مازیکام دارای سیستم تخلیه دو زمانه است که به طور خودکار با توجه به مدت استفاده شخص از سرویس میزان آب کم یا زیاد را تخلیه خواهد کرد.

در تمامی فلاش تانک های اتوماتیک چشمی مازیکام میزان تخلیه آب کم قابل تنظیم و میزان تخلیه زیاد آب برابر با کل حجم آب مخزن فلاش تانک است.

این محصول توکار بوده و پیش از کاشی کاری نصب میگردد به طوری که پس از کاشی کاری تنها پنل و شاسی های آن قابل رویت خواهد بود.

این فلاش تانک با طراحی مدل GEBERIT UP720 سوئیس بدنه ای از جنس High resistance BL Polyethylene دارد و همراه آن یک لوله خرطومی فشار قوی و افزایشی است. با توجه به اینکه این فلاش تانک در ضخامت دیوار قرار میگیرد، مجهز به کاور سه لایه ضد تعریق و عایق صدا است و نسبت به نصب در هر قسمت سرویس بهداشتی نیز منعطف است.

 فلاش تانک توکار بی‌شک بهترین انتخاب توکار برای اماکنی است که به زیبایی اهمیت بسیار میدهند. 

گالری تصویر

خدمات پیش از فروش بخواهید!

کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مازیکام بهره مند شوید.