درباره مازیکام

درباره ما

مجموعه مازیکام از سال 1383 تا کنون با بررسی های مکرر درخصوص انواع سرویسهای بهداشتی که در کشور ساخته شده و بررسی اشکالات پیش آمده از لحاظ بهداشتی و مصرف آب و گرفتگی لوله های فاضلاب که از جمله مهمترین عوامل غیر قابل اسـتفاده شدن سرویسها میباشد مبادرت به طراحی و تولید انواع سیفونها و فلاش تانک های  اتوماتیک نموده است.

برچسب فلاش تانک اتومات

ره آورد این تلاش اخذ هفت گواهی ثبت اختراع و تاییدیه های مختلف از جمله وزارت بهداشت و درمان، شرکت آب و فاضلاب، تاییدیه سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و... می باشد.

گواهی های اخذ شده مازیکام

همکاری به جای رقابت

مازیکام اعتقادی به موازی کاری ندارد.

انجام امور موازی و تکراری منطقی نیست. از این رو مازیکام به جای تولید مجدد فلاش تانک از فلاش تانک های با کیفیت موجود در بازار و با برند خودشان استفاده و با تجهیز این کالا به ادوات و مکانیزم های ساخت مازیکام آنها را تبدیل به کالایی با کارایی بالا میکند.

فلاش تانک ایران

شرکت هدیه باران ایرانیان از سال 1367 فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید لوازم بهداشتی ساختمانی با نام تجاری فلاش تانک ایران، در تهران آغاز کرد. محصولات مختلف این شرکت به سیستم های مختلف مازیکام تجهیز و ارائه میشود. 

محصولات فلاش تانک اسلیم، توکار کلاسیک و وال هنگ، اوپال و ساحل همگی حاصل تجهیز محصولات فلاش تانک ایران به مکانیزم های مازیکام هستند.

فلاش تانک تاپ

یکی دیگر از برند های مطرح بازار فلاش تانک تاپ است که محصولاتش از استحکام بالایی برخوردارند.

مدل کلاسیک فلاش تانک تاپ از اولین محصولاتی بود که به مکانیزم عملکرد خودکار مازیکام مجهز شد. 

علی رغم طراحی کلاسیک و ساده، این محصول هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و در سبد محصولات مازیکام با نام فلاش تانک اتوماتیک تاپ عرضه میشود.

آنچه بسیار مهم و شایان توجه میباشد این است که محصولات به گونه ای طراحی شده اند که ضمن داشتن ظاهری عادی در حداقل زمان بدون نیاز به تخریب در هر سرویس قابل استفاده باشند.

البته قیمت بسیار مناسب و دوام فوق العاده ، نصب توسط تکنسین و گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش نیز مکمل زیبایی و بهداشت و صرفه جویی در مصرف آب خواهد بود.

ما به ایرانی بودن محصولات خود افتخار میکنیم و با جرأت اعلام میکنیم که در این کار به صورت تخصصی عمل کرده ایم .

پک FLX فلاش تانک اتومات