کدام محصول برای ما بهتر است؟

معمولا یکی از عواملی که موجب نارضایتی خریداران از یک محصول میگردد عدم انتخاب محصول یا مدل مناسب آن کالا است. این مسئله گاهی به خاطر دانش یا تحقیق ناکافی و بعضا هم بدلیل عدم دریافت مشاوره درست است. اما گروه تولیدی مازیکام قدم به قدم از مرحله تصمیم به خرید تا تحویل کالای نصب شده و حتی پس از آن در کنار شما خواهد بود.

در خرید فلاشتانک اتوماتیک و در حالت کل تر انواع سیفون و فلاشتانک عموما دو موضوع مورد توجه است : ۱- روکار و توکار بودن ۲- قیمت
عنصر “زیبایی” معمولا مسئله خاصی در انتخاب خیلی از خریداران نیست. چراکه اکثر فلاشتانک های موجود در بازار دارای شمایل و ظاهر تقریبا یکسان و کلاسیک هستند. البته در سالهای اخیر محصولات دکمه ای ( به جای اهرم و نخ آویزان ) اندکی بازه انتخاب را گسترده تر کرده‌اند اما تفاوت چندانی ندارند.

شایان ذکر است که با توجه به وجود فلاشتانک های موجود با کیفیت که ساخت کارخانجات معتبر داخلی هم هستند، گروه تولیدی مازیکام نیازی به تولید مجدد این کالا ندیده و به جای انجام عمل موازی ( تولید دوباره فلاشتانک ) و اتلاف سرمایه ملی، این کالا را از کارخانجات معتبر تولید کننده تهیه و پس از بهینه سازی و انجام اعمال لازم با برند مازیکام -همراه برند تولید کننده فلاشتانک- عرضه مینماید.

فلاشتانک اتوماتیک فوق باریک

اگر شما دنبال یک فلاشتانک روکار هستید و زیبایی هم مد نظرتان است، پیشنهاد ما به شما استفاده از فلاشتانک ایران مدل اسلیم اتوماتیک شده توسط مازیکام است. این فلاش تانک با طراحی بسیار ظریف و باریک دارای پنج طرح ( ساده ، ابر و باد ، قاصدک ، ترام ، و ترام سیاه ) است. این محصول میتواند پاسخگوی نیاز افراد مشکل پسند و فضا هایی که زیبایی در آنها مد نظر است باشد.

این محصول علی رغم ظاهر بسیار زیبا و متفاوت با دیگر محصولات بازار و ضخامت تنها ۶٫۵ سانتی‌متر ظرفیت آبگیری برابر با ۶ لیتر دارد.

در اماکنی که احتمال تخریب عمدی یا سرقت وجود دارد میتوان با نصب فلاش تانک ها در زیر سقف کاذب و پنهان کردن لوله کشی ها ، میتوان از یک فلاشتانک با دوام و اتوماتیک استفاده کرد و در عین حال هزینه های احتمالی بعدی را به حداقل رساند.

فلاشتانک اتوماتیک توکار 

اگر فلاشتانکی میخواهید که علی رغم زیبایی توکار باشد پیشنهاد ما به شما فلاشتانک ایران مدل کلاسیک توکار اتوماتیک شده توسط مازیکام برای کاسه توالت های ایرانی و فلاشتانک ایران مدل توکار وال هنگ اتوماتیک شده توسط مازیکام برای کاسه های فرنگی وال فیس و وال هنگ است. این فلاش تانک ۱۰۰% ساخت ایران و تولید کارخانه فلاشتانک ایران (طراحی GEBERIT سوئیس) میباشد. لذا دارای ۱۰ سال گارانتی و وارانتی است. (دارای استاندارد EN-14055 ) لوله و بدنه آن زیر کاشی کاری و در ضخامت دیوار قرار گرفته و پس از پایان کار تمامی اجزای آن مخفی بوده و تنها قسمت قابل رویت، شاسی آن است.

بسیار خب تا اینجا ما زیبایی را به عنوان معیار اولیه در نظر گرفتیم اما اگر فارغ از زیبایی قیمت مد نظر باشد چه ؟

شیر برقی یا فلاش ولو

به عنوان یک انتخاب توکار مقرون به صرفه برای اماکن عمومی درحال ساخت و با تردد بسیار بالا (استفاده صنعتی) پیشنهاد ما استفاده از شیر برقی اتوماتیک مازیکام است. شیر برقی بهترین گزینه جهت اماکن با تعداد چشمه های زیاد و تردد بالا است. البته به شرط تامین فشار آب مناسب و ایجاد سایز بندی مناسب برای لوله کشی. استفاده از این محصول بدان جهت برای اماکن عمومی توصیه میشود که بدلیل توکار بودن مشکلاتی از قبیل سرقت و تخریب عمدی به حداقل ممکن میرسد. البته اگر قدرت مانور مالی بالا باشد استفاده از مدل های توکار فلاشتانک ایران ( اتوماتیک شده توسط مازیکام) انتخاب به مراتب زیبا تر و کم دردسرتری است.

فلاشتانک تاپ

و اما اگر به دنبال یک فلاشتانک اتوماتیک مقرون به صرفه هستید و با طراحی و چهره کلاسیک و همیشگی فلاشتانک ها هم مشکلی ندارید، بهترین انتخاب برای شما فلاش تانک تاپ اتوماتیک شده توسط مازیکام است. این محصول روکار با ظاهری عادی و آشنا برای همه دارای اهرم و دستگیره مقاوم در برابر شکستگی است و با حجم آبگیری بیشتر مناسب اماکنی است که تمایل به کاهش هزینه ها دارند.

چون تمامی فلاش تانک های اتوماتیک شده توسط مازیکام بدون هیچ گونه دخالت دست عمل خواهند کرد ( به جز زمان قطع برق ) این محصول در اماکنی که سقف کاذب بلند دارند میتواند به عنوان سومین و اقتصادی ترین گزینه توکار مطرح شود. ( میتواند بالای سقف کاذب قرار گیرد و به صورت توکار نصب شود).

اگر این مطلب برایتان مفید بود به شما پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه کنید: نکاتی درباره سیفون های اتوماتیک