فلاشتانک اتوماتیک چشمی مازیکام

مدل اسلیم

این محصول توسط گروه تولیدی مازیکام به مکانیزم اتوماتیک ( چشمی ) مجهز شده و بدون هیچگونه دخالت دست عمل خواهد کرد( عملکرد دستی نیز برای مواقع قطع برق در دسترس است ). 
با توجه به طرح‌های متنوع و زیبای آن برای اماکنی که به “زیبایی” اهمیت میدهند، گزینه بسیار مناسبی به عنوان یک فلاشتانک روکار است.

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

این فلاشتانک محصول “شرکت فلاشتانک ایران” با بهره گیری از طراحی ظریف و شکیل دارای ظاهری مدرن و زیبا و مورد پسند اغلب مصرف کنندگان است.
مدل اسلیم اتوماتیک شده توسط مازیکام در ۵ طرح ساده، قاصدک، ابر و باد، ترام و ترام سیاه عرضه شده است.

مشخصات فنی

تولیدکننده فلاشتانکفلاشتانک ایران
اتوماتیک شده توسطمازیکام
عرض
۶٫۵ سانتیمتر
طول۴۱ سانتیمتر
ارتفاع۴۲ سانتیمتر
ظرفیت۳ تا ۶ لیتر قابل تنظیم
سیستم اتوماتیک کننده
مازیکام سری FLX
امکانات
چراغ نشانگر پشت درب، سیستم هشدار دهنده تاخیر بیش از حد، تخلیه آب دوگانه، قابلیت نصب در تراز ارتفاع پایین، تخلیه دو زمانه در حالت دستی

توضیحات

فلاشتانک اسلیم هم مانند دیگر فلاشتانک های اتوماتیک شده توسط مازیکام دارای تخلیه آب اتوماتیک دو زمانه است که به طور خودکار با توجه به مدت استفاده شخص از سرویس میزان آب کم یا زیاد را تخلیه خواهد کرد.

در تمامی فلاشتانک های اتوماتیک چشمی مازیکام میزان تخلیه آب کم قابل تنظیم و میزان تخلیه زیاد آب برابر با کل حجم آب مخزن فلاشتانک است.

مزیت دیگر این فلاش تانک قابلیت آبگیری آن از هر چهار طرف است. همچنین چون برای سرویس های ایرانی طراحی شده قابلیت نصب در تراز ارتفاعی بسیار پایین تر از حد معمول را دارد.

فلاشتانک اتوماتیک چشمی مدل اسلیم به فلوتر یونیورسال کاملا بیصدا مجهز و دارای استاندارد EN14055 است.

این مدل هم مانند بقیه مدل هایی که فلاشتانک آنها محصول فلاشتانک ایران است دارای ۱۰ سال گارانتی و خدمات پس از فروش فلاشتانک ایران در رابطه با فلاشتانک و باقی متعلقات آن و همچنین ۲ سال گارانتی مازیکام در رابطه با سیستم اتوماتیک کننده و قطعات الکترونیکی است.