سیفون و فلاش تانک های اتوماتیک و نکاتی مهم درباره آنها

سیفون اتوماتیک چیست؟

سیفون‌اتوماتیک یا فلاشتانک اتوماتیک اصولا به سیفون یا فلاشتانکی گفته‌میشود که بدون انجام هیچ حرکت اضافه یا لمس اهرمی خاص، عمل کند. فلاشتانک اتوماتیک مازیکام را میتوان در دسته محصولات کاهنده مصرف آب قرار داد چون تخلیه آب در آن به طور هوشمند، به شکل دو زمانه صورت میگیرد.

چرا از سیفون اتوماتیک استفاده کنیم؟

به طور کلی استفاده از سیفون در توالت های ایرانی هم -بر خلاف تصور عمومی- مانند توالت های فرنگی یک الزام است.

متاسفانه عدم استفاده درست از سیفون و فلاشتانک و در بعضی موارد حتی عدم تعبیه آن موجب بوجود آمدن بوی نامطبوعی در سرویس شده‌است. از دیگر پیامد های این بی‌اطلاعی و بی‌توجهی پایین آمدن سطح بهداشت و از بین رفتن ظاهر مناسب سرویس های بهداشتی است.

عوامل یاد شده و بسیاری عوامل دیگر باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به استفاده از سرویس‌های بهداشتی عمومی خودداری کنند. این مسائل در سرویس های شخصی و منازل هم وجود دارد اما به‌دلیل تردد کمتر، کمتر هم آزار دهنده هستند.

سیفون و فلاش‌تانک اتوماتیک با عملکرد خودکار خود باعث افزایش بهداشت محیط میگردد.
با توجه به عملکرد اتوماتیک و خودکار میتوان آن را دور از دسترس نصب کرد و از مشکلات احتمالی پیشگیری نمود.
این محصول کاملا خودکار عمل میکند و نیاز به لمس هیچ اهرم یا دستگیره ندارد. پس اکراه مردم درمورد لمس اهرم ها مانع انجام عملکرد آن نخواهد شد.
سیفون ها و فلاشتانک های اتوماتیک مازیکام برای اماکن پر تردد طراحی و ساخته میشوند و پس از مدتی استفاده کارایی خود را از دست نخواهد داد.
محصولات مازیکام با تخلیه دوزمانه و هوشمند آب تا ۴۰% در مصرف آب صرفه جویی میکنند.(مقایسه مصرف آب)
محصولات مازیکام دارای چراغ نشانگر هستند که در پشت درب سرویس نصب میشود.

سرویس بهداشتی,دستشویی,سیفون,فلاش تانک,فلاشتانک,سیفون چشمی, فلاش تانک چشمی,فلاشتانک چشمی,سیفون اتوماتیک,فلاشتانک اتوماتیک,فلاش تانک اتوماتیک

اندیشه درست پایدار است

گروه تولیدی مازیکام

ممکن است این مطالب را نیز بپسندین:

شرایط ابطال گارانتی

در موارد زیر محصول شامل گارانتی نخواهد بود: ۱- نفوذ آب و رطوبت به مدار فرمان اصلی یا سنسور سقفی ۲- سرقت یا شکستگی در اثر ضربه ( تخریب عمدی)

بیشتر بخوانید »

با محصولات مازیکام بیشتر آشنا شوید.

با محصولات مختلف پاسخگوی نیاز های مختلفتان هستیم.