درخواست خرید قطعات یدکی

گاهی برخی قطعات اعم از الکترونیکی و مکانیکی دچار مشکلاتی میشوند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند و مسلما سیفون های اتوماتیک ( چشمی ) مازیکام نیز از این مسئله مستثنا نیستند. سیفون های اتوماتیک مازیکام در همه مدل ها دارای دو سال گارانتی میباشند و در صورت بروز هر گونه مشکل کافیست تنها با ما تماس بگیرید تا سریعا به آن رسیدگی کنیم. اما اگر دستگاهتان شامل گارانتی نمیشود مثلا بیش از دو سال از زمان خرید شما گذشته و مدت زمان گارانتی دستگاهتان به پایان رسیده یا در موردی خاص شامل گارانتی نمیشوید ، میبایست در صورت خرابی دستگاه برخی هزینه ها مانند هزینه قطعه مورد نیازتان را پرداخت بفرمایید. ( اگر دستگاهتان شامل گارانتی میشود مطلب درخواست قطعات گارانتی را مطالعه کنید. )

در صورتی که تحت هر شرایطی ملزم به خرید قطعه مورد نیاز خود هستید این مطلب را مطالعه کنید یا به فروشگاه مراجعه کرده و از طریق همین وبسایت خرید خود را انجام دهید.

 

در قسمت جستجوی تلگرام کلمه مازیکام را جست و جو میکنیم و وارد ربات ” مازیکام خدمات پس از فروش ” میشویم و مراحل زیر را طی میکنیم.

ثبت درخواست > درخواست خرید قطعات یدکی

در این مرحله با پیامی روبرو میشوید که تاکید دارد فرم را با دقت پر کنید.

ثبت درخواست > درخواست خرید قطعات یدکی > فرم درخواست قطعات یدکی

قسمت فرم درخواست قطعات یدکی را انتخاب کرده و مراحل را به ترتیب طی میکنیم:

در هر مرحله اطلاعات خواسته شده را به طور کامل وارد کرده و ارسال کنید.

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شماره تلفن ( شماره معتبری وارد کنید تا بتوانیم از طریق آن با شما تماس بگیریم.)

اگر تمایل دارید شماره حساب کاربری تلگرامتان را وارد کنید میتوانید از دکمه ارسال شماره تلفن استفاده کنید.

۳- آدرس پستی محل نصب تجهیزات ( اگر در محل مورد نظر حضور دارید میتواند از طریق دکمه ” ارسال مکان از روی GPS ” مختصات دقیق خود را برای ما ارسال کنید.)

۴- تاریخ نصب کالایتان

۵- برایمان بنویسید چه قطعه ای نیاز دارید؟ ( در صورتی که نمیدانید به کدام قطعه احتیاج دارید با ما تماس بگیرید تا با کمال میل راهنماییتان کنیم.)

۶- تعداد مورد نیازتان از قطعه ای که در بخش قبل وارد کردید.

 

بابت خرید فلاشتانک اتوماتیک مازیکام ممنونیم. اگر ۶ مرحله بالا را به درستی انجام داده باشید رسیدی برایتان ارسال میکنیم، آن را حفظ کنید. ما نیز به سرعت اطلاعات فرم ارسالیتان را بررسی کرده و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

اندیشه درست پایدار است

 

واحد خدمات پس از فروش